Kodulehed-visiitkaardid (Joomla, Wordpress)

See on teie äri tutvustus netis. Me pakume: 3- 5 leheküljelist püsikodulehekülge, milles võib olla, näiteks avaleht, toodang, galerii, kontaktid. Disain võib olla tavaline, või üheleheküljeline. Luuakse navigatsiooni elemendid (menüü, tagasiside vorm), lisaks tulevad Google kaart, kolm süsteemikeelt. Samuti loome e-postkasti (nagu See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.). Kõikidel veebilehtedel-visiitkaartidel on mobiilversioon, et oleks mugavam kuvada mobiiltelefonides ja tahvelarvutites. Kodulehe valmistamise tähtaeg on umbes 14 tööpäeva, sõltub ka sellest, kui kiiresti klient esitab tellijale vajaliku materjali. Veebilehe-visiitkaardi valmistamise maksumus on alates 450 eurot.

CMS veebilehtede loomine

Need on keerulisemad lahendused, mis eeldavad sisuhaldustarkvara olemasolu (blogid, kataloogid, foorumid, broneeringusüsteemid jms).

Selliste kodulehtede loomisel kasutame ühte kolmest CMS süsteemist nagu Joomla, Open Cart ja WordPress. Meil on selles vallas suur kogemus. Teenusesse kuulub: kodulehe struktuuri loomine unikaalse šablooni kasutamisel (disain on kohandatud mobiiltelefonide ja tahvelarvutite jaoks), kolm süsteemikeelt, e-posti loomine. Lisateenusteks pakume koolitust sisuhaldustarkvara mänedžerile, teenuseid kataloogide täitmisel. Veebilehe valmistamise tähtaeg sõltub kõikide vajalike materialide õigeagsest esitamisest ja võtab aega umbes 21 tööpäeva.
Hind on alates 600 eurot.

Tähtis info kodulehe tellimisel.

 Domeeni nime ostab oma projektile klient iseseisvalt. Soovitame selleks kasutada e-aadressi www.zone.ee. Kui te ostate domeeni tsooni nime .ee, siis see maksab 8,37 eurot + käibemaks, tsoon .eu maksab 6,66 eurot + käibemaks, tsoon .com - 8,80 + käibemaks aastas. Me võime aidata nime valimisel ja ostmisel veebilehe jaoks.

Veebimajutuse (hosting - koht kodulehe paigutamiseks võrgus) võib klient muretseda iseseisvalt, või kasutada meie teenuseid: esimesed pool aastat peale projekti käivitumist teie uue veebilehe paigutus on tasuta, seejärel vastavalt kliendi soovile moodustab hind kas 30 eurot 1 kord kuue kuu jooksul või 50 eurot aastas.

Enne töö algust on klient kohustatud esitama hostingule pääsu rekvisiidid, kui hosting oli soetatud iseseisvalt; ja digitaalselt allkirjastatud loa tööde teostamiseks kodulehe loomisel.

Peale projekti üleandmist pakume välja ühe kuu jooksul tasuta tehnilist hooldust võimalike järeltööde teostamiseks.

Tasumine toimub kahes osas. Peale hostingu ja postkasti seadistamist tasub klient 30% tellimuse üldmaksumusest. Ülejäänud 70 protsenti tasutakse peale projekti lõppu.

Peale täiendava süsteemikeele lisamist suureneb kodulehe maksumus 1,2 korda.
E-postis on interfeis mail.ru. On võimalus kasutada interfeisi gmail.com, kuid see teenus on tasuline.
Kõik materjalid annab kodulehel avaldamiseks tellija: logotüübid, tekstid, tõlked. On võimalus meilt tellida tõlketööd.

Kontendi kindlaks juhtimiseks juhtimispaneeli CMS kaudu pakume teile teenust teie personali väljaõppeks, maksumus 120 eurot. Väljaõpe võib toimuda meie kontoris ja samuti distantsõppena (Skype + TeamViewer).

 

 

  Star Connect OÜ 

  Reg nr. 12388713 

 Juhkentali 5, Narva, Estionia

 Phone: (+372) 555-089-68

 Email: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 Website: www.infostar.ee

Facebook